DOPRAVA OD 1499,-Kč ZDARMA


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kupující potvrzuje svou závaznou objednávkou souhlas s obchodními podmínkami a reklamačním řádem firmy Autodíly Rauš.

Ceny uvedené v e-shopu platí pro nákup přes internet.

Prodávající má povinnost odeslat objednané zboží na uvedenou adresu. V případě že objednané zboží nebude na skladě, prodávající bude kontaktovat kupujícího za účelem domluvy dalšího postupu.

Zboží je až do zaplacení majetkem prodávajícího.

Veškeré osobní údaje uvedené při registraci jsou důvěrné a nebudou využívány k jiným účelům a nebudou poskytovány třetí straně.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplnil svůj závazek odebrat zboží a zaplatit za něj kupní cenu, nebo v případě že zboží nelze dodat a nedomluví se s kupujícím na jiné objednávce.

Zakoupené autodíly jsou určeny k odborné montáži v autoservisu!

REKLAMACE

Reklamace zboží bude vyřízena dle zákona do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží, spolu s vyplněným reklamačním protokolem a kopií faktury. Zákazník bude emailem informován o přijetí zboží  k reklamaci, následně o výsledku reklamace. Na zboží poskytujeme záruku 24 měsíců, pokud není u konkrétního zboží uvedeno jinak. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody z neodborného používání produktů či neodborného servisu, stejně jako za škody způsobené vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. Záruka se vztahuje na veškeré zjevné a skryté vady zboží, které nejsou slučitelné s funkčností zboží, jeho užitnými a estetickými vlastnostmi.

Záruka se nevztahuje: na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním, na vady vzniklé instalací a použitím, které bylo v rozporu s přiloženou dokumentací k danému výrobku (návod, montážní příručka, atd.), na vady vzniklé neodborným nebo nepřiměřeným zacházením, na vady vzniklé elektrickým přepětím v rozvodné síti (viditelně spálené součástky nebo plošné spoje), na vady vzniklé nadměrným mechanickým opotřebením.

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Web: adr.coi.cz

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Zašlete číslo účtu, ofocenou fakturu nebo přiložte dopis a napište Váš požadavek na výměnu. V případě že bude vyměněné zboží bude levnější než původní, přeplatek Vám bude poslán na účet. Zboží zašleme na dobírku. Zboží k výměně musí být nepoškozené, nepoužité a v původním obalu.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Kupující má právo do 14 dnů od převzetí, zboží  vrátit bez udání důvodu. Zboží musí být nepoškozené, nepoužité a v původním obalu. Částku za zboží (nikoliv poštovné) vracíme do 14 dnů od převzetí vráceného zboží převodem na účet. Zboží nezasílejte na dobírku, nebude přijato.

 

ADRESA PRO ZASLÁNÍ ZBOŽÍ:

Radovan Rauš

Zahradní 53

628 00 Brno